درباره آگهیزن

آگهیزن مرجع اصلی نیازمندی های رایگان و معرفی خدمات و کسب و کارها در دسته های مختلف و با امتیاز سئوی گوگل می باشد. کسب و کار شما هر چه که باشد در آگهیزن می تواند ثبت آگهی کند. تنوع گسترده ی دسته های مشاغل در سایت ما به شما این امکان را می دهد تا فارغ از هرگونه دغدغه آگهی خود را ثبت و تبلیغ کنید. از فروشگاه های بزرگ و کوچک گرفته تا خدمات مختلف، موسسات و تاسیسات! آگهیزن با احترام ویژه به تمامی صاحبین مشاغل محترم در کنار شماست. ما برای شما محیطی فراهیم کرده ایم تا بیشتر شناخته شوید. آگهی های شما به صورت دایمی در سایت ما ثبت می شوند. در هر کجای ایران که باشید جای آگهی شما اینجاست. آگهیزن افتخار خدمت رسانی به تمامی استان های کشور عزیزانمان را دارد.

هدف شروع به کار ما

تبلیغات کسب و کار شما

آگهیزن محیطی امن برای تبلیغات خدمات و کسب و کار شماست. با گسترش روز افروزن کسب و کارها و رقابت بین آن ها با کوچیک ترین غفلتی ممکن است از بازار عقب بمانید. مهم نیست از صاحبین مشاغل بزرگ باشید یا کوچک، شما همیشه و همیشه نیاز به تبلیغات دارید تا اول از همه بین مشتریان خود شناخته شوید و مهم تر از آن نام شما در خاطر آن ها همیشه باقی بماند.

دوست شما در سئو

ما در آگهیزن با تیم تخصصی خود به شما کمک می کنیم تا همیشه اول باشید. هدف ما قرار دادن شما در لیست اول جست و جوهای گوگل در سریع ترین زمان و شناخته شدن هرچه بیشتر نام برندتان می باشد. دیگر نیازی به صرف هزینه های بالا برای سئو نیست. با کمترین هزینه همیشه در صدر باشید. سرعت بالا و آگهی های تخصصی برای سئو را به ما بسپارید.

بیشتر بخوانید

از مهم ترین اهدافی که آگهیزن به دنبال آن است، کسب اعتماد و رضایت صاحبین مشاغل می باشد. به همین جهت آگهیزن تیمی از افراد متخصص و متعهد را دور هم جمع کرده است تا کسب و کار تمامی اقشار جامعه را با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت تبلیغ کند. ما به شما مشاوره ها و راهنمایی های لازم را می دهیم و به تمامی سوالات شما پاسخگو هستیم. فقط کافی ست با ما هراه شوید.


تماس با ما

تیم آگهیزن جهت بهبود خدمات خود پذیرای هرگونه پینشهاد و انتقاد از جانب شما عزیزان می باشد. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل و یا نیاز به راهنمایی متخصصین ما برای پاسخگویی در خدمت شما هستند. شما می توانید از راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.